Ockto testblog

Inspiratiesessie: Digitale Identificatie

Geschreven door Gert Vasse | Nov 13, 2025 7:11:28 PM

Identificeren zonder fysiek identiteitsbewijs

 

Digitale identificatie – klinkt leuk in theorie, maar hoe werkt het in de praktijk? Tijdens een online inspiratiesessie vertelde Ockto's Gert Vasse er alles over. Hij gaat in op:

  • Uitdagingen identificatie: 4:20
  • Digitaal identificeren: 8:50
  • Vormen van digitale identificatie: 13:10
  • Identiteitsverificatie met iDIN & BRP via OcktoID : 15:45
  • AVG & Wwft compliant identificeren: 21:44
  • Usecase: Waarom ING voor OcktoID heeft gekozen (gastspreker Jordy Stoelwinder): 26:20

Kijk de inspiratiesessie hier terug:

 

" OcktoID draagt bij aan een efficient proces en daarnaast aan minder fraude. De datakwaliteit van je dossiers gaat omhoog "

Verbeter je identificatieproces

Plan je vrijblijvende verdiepende sessie nu

Ben je geïnteresseerd in hoe digitale identificatie jouw organisatie kan helpen om efficiënter en effectiever te werken? Laat het ons weten en plan een verdiepende sessie met ons in.

We gaan graag geheel vrijblijvend met je in gesprek om te ontdekken hoe we jouw specifieke uitdagingen op het gebied van identificatie kunnen aanpakken.

Neem contact met ons op om je verdiepende sessie te plannen en ontdek wat er mogelijk is voor jouw organisatie.