Ockto groen

Nieuws

Ockto benoemt Jan Marten van Seijst tot Commercieel Directeur



Naarden, 12 mei 2025 – Ockto heeft Jan Marten van Seijst benoemd tot Commercieel Directeur. Met zijn drive, strategisch inzicht en ervaring gaat Jan Marten bijdragen om Ockto haar positie als marktleider in data delen & walletdiensten verder te versterken en uit te bouwen.

 

Versterking van een groeibedrijf in een veranderend speelveld

Ockto groeit hard door in een domein waarin technologie, regelgeving en klantverwachtingen continu in beweging zijn. Denk aan de opkomst van de Europese Digitale Identiteit Wallets, nieuwe wetgeving rondom data, AI & privacy, en de groeiende behoefte van bedrijven om maatwerk te leveren in digitale en persoonlijke klantreizen. Voor Ockto zijn dit kansen om haar rol als de vertrouwde schakel tussen mensen en hun doelen & persoonlijke data en effectieve dienstverlening verder te vergroten.

Met de komst van Jan Marten van Seijst kiest Ockto bewust voor versterking met een commercieel en strategisch profiel. Van Seijst brengt meer dan tien jaar ervaring mee met digitalisering binnen de financiële sector en had eerder managementposities bij Yellowtail Conclusion en Accenture.

Jan Marten van Seijst: “Het juiste gebruik van walletdiensten en data delen wordt steeds belangrijker om consumenten persoonlijk, compliant en efficiënt te bedienen. Ockto zit middenin deze ontwikkeling – op precies het juiste kruispunt van technologie met haar bewezen platform, vertrouwen en maatschappelijke relevantie. Ik kijk ernaar uit om samen met het team, onze klanten en onze partners verder te bouwen aan oplossingen die consumenten écht helpen en processen écht verbeteren.”

Roel ter Brugge: “Jan Marten is een aanwinst voor ons leiderschapsteam en ik zie uit naar onze samenwerking. In deze groeifase zoekt Ockto met haar klanten en partners versnelling in strategische waardecreatie en dit is precies waar Jan Marten al veel trackrecord in heeft opgebouwd.”

 

Gedreven team voor de volgende fase

Met deze benoeming bestaat het commerciële team van Ockto nu uit: Roel ter Brugge (CEO), Robert Harreman, Gert-Jan van Dijke, Gert Vasse, Tim Bijvoet en Jan Marten van Seijst. Samen zetten zij koers naar tevreden klanten, verdere groei in dienstverlening en markten, met oog voor zowel technologische innovatie als klantbehoeften.

Jan Marten Foto-1

 

Over Ockto

Ockto is het leidende platform voor toekomstbestendige wallet-diensten. Al meer dan tien jaar is Ockto koploper in services voor datadelen en de ontwikkeling van ijzersterke documentloze klantreizen. Daarmee bouwen onze klanten en partners betere klantreizen met minder frictie, betere compliance, meer efficiency en vooral meer vertrouwen.

Ockto staat onder toezicht van de AFM en DNB en is ISO/IEC 27001 gecertificeerd. Het platform is bekroond met meerdere MyData Operator Awards, als erkenning voor haar mensgerichte aanpak van data.

 

Voor meer informatie of een eventuele vragen kan contact opgenomen worden via ons contactformulier.